Mate2D Akıllı Sağlık Asistanı – Standart Paket

 2.275,00

Standart Paket

Paket kapsamında sunulan Mate2D Akıllı Sağlık Asistanı ve Mate mobil uygulama aboneliği yakınlarınıza acil durumlarda (yardım isteği, düşme, hareketsiz kalma, güvenli alan dışına çıkma) hızlı erişebilmenizi ve ilaç, egzersiz, ölçüm, beslenme hatırlatmaları kaydederek sağlıklı yaşam düzenlerini destekleyebilmenizi sağlar. 1 yıllık GSM aboneliği paketin içerisinde olup, 1 yıldan sonra devam ettirilmesi durumunda ayrıca ücretlendirilecektir.

Mate2D Nedir?

PingBit Mate2D, yakınlarınız ile birlikteliğinizi kuvvetlendiren, yaşamlarınıza sağlık katan Sağlıklı Yaşam Destek çözümüdür. Yakınlarınızın egzersiz, ilaç kullanım, ölçüm zamanlarını düzenleyip, sağlıklarının yerinde olduğundan emin olabilirsiniz. Mate2D ile anlık konum, düşme, hareket düzenindeki değişiklikler gibi detaylardan haberdar olabilir, vital ölçüm değerlerini otomatik aktarabilir, PingBit Destek Merkezi’nin acil durumlarda hızlı müdahale ve destek sağlayacağından emin olarak yakınlarınızla birlikte daha huzurlu ve sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Yakınlarınızla birlikte daha sağlıklı bir yaşama adım atın.

Akıllı sağlık asistanınız ile tanışın. Mate2D akıllı algoritmaları sayesinde tüm sağlık verilerini güvenli bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Böylece sağlığınızı koruyarak ve tehlikeleri saptayarak düzenli yaşamı destekler.

Düzenli ve sağlıklı bir yaşam için her zaman yanınızda.

Suya karşı dayanıklı mekanik tasarımı kablosuz olarak şarj özelliği ve 4 güne kadar kullanım süresi ile ihtiyacınız olan her an yanınızda.

Uzmanlarla sürekli etkileşim

Düşme, hareketsiz kalma, kaybolma gibi acil durumlarda anında bilgilendirilip destek servisimiz ile yakınınıza ve sağlık desteğine anında erişebilirsiniz. Acil durumlar ve yardım ihtiyacında hasta yakınları ile doğrudan sesli iletişim kurma olanağı sağlar.

Telefon Bağımsız Kişisel Ağ Geçidi

Akıllı telefona ihtiyaç duymaz. Ölçülen ve toplanan verilerin telefondan bağımsız olarak güvenli bulut arşivine aktarımı için GPRS bağlantısı sağlar.

Vital bulgularınızı takip edin.

Çeşitli ölçüm cihazları ve giyilebilir sensörler ile ölçülen sağık verileri PingBit Sağlık Platformu’nda güvenli arşive kaydedilir ve akıllı algoritmalar ile sağlıklı yaşam desteklenir.

Akıllı hatırlatmalar ile gününüzü aktifleştirin.

Görsel ve işitsel bildirimler ile günlük egzersiz, ilaç ve ölçüm zamanlarını hatırlatır.

Akıllı Hareket Analizi

Akıllı hareket algılayıcı sistem sayesinde düşme, hareketsiz kalma ya da koldan çıkarılma durumlarında uyarı mesajı iletir. Adım, koşu ve uyku aktivitelerini kaydeder.

Konum Takip Sistemi

İç ve dış mekandaki konum gözetimini yapabilirsiniz. Yakınlarınızın konumlarını anlık olarak iletir ve belirlenen güvenli alan dışına çıkıldığı durumlarda haber verir.

Telefonsuz Veri/Ses Bağlantısı

2G

Aktivite Takibi

(Adım, koşu, uyku, spor) MPU (6 eksen akıllı hareket işleme ve aktivite belirleme birimi)

Acil Durum Takibi

(düşme, hareketsiz kalma, bilekliği çıkarma, panik butonu ile yardım isteme, güvenli alanın terk edilmesi, düşük pil seviyesi), Hareket paterni bazlı çıkarım algoritması, MPU, GPRS, GPS, Kapasitif dokunma sensörü, Pushbutton, Battery gauge

Konum Takibi

Anlık konum belirleme ve güvenli alan uyarısı. GPS, GPSA

Çevresel Sensör Entegrasyonu

Tansiyon ölçüm cihazı, şeker ölçüm cihazı, giyilebilir sensörler, vb. Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0, Bluetooth LE, NFC/RFID

Çift yönlü sesli iletişim

GSM

Hatırlatmalar

İlaç, egzersiz, ölçüm, uyanma vb. 2G, e-Ink ekran, Titreşim, Ses

Pil Ömrü

4 güne kadar

Şarj

Kablosuz şarj ile 1.5 saat

Kullanıcı etkileşimi

Esnek e-Ink ekran, Pushbutton, Dokunmatik yüzey etkileşimi, Titreşim, Ses

Aktivite kaydı

PingBit NFC Tag

Bina içi konum belirleme

PingBit NFC Tag

Su geçirmezlik

Su geçirmez

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mate2D Akıllı Sağlık Asistanı – Standart Paket” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer ürünler…

×

Sepet