Mate2D Akıllı Sağlık Asistanı – Standart Paket + Sağlık Destek Hizmet Paketi

 4.800,00

Standart Paket

Paket kapsamında sunulan Mate2D Akıllı Sağlık Asistanı ve Mate mobil uygulama aboneliği yakınlarınıza acil durumlarda (yardım isteği, düşme, hareketsiz kalma, güvenli alan dışına çıkma) hızlı erişebilmenizi ve ilaç, egzersiz, ölçüm, beslenme hatırlatmaları kaydederek sağlıklı yaşam düzenlerini destekleyebilmenizi sağlar.

Sağlık Destek Hizmet Paketi

Paket kapsamında, hastalarınızın acil durum ve destek taleplerine 7/24 cevap verecek Acil Durum Destek, Tıbbi Danışma ve Hekim – Hemşire Takip Hizmeti’nden faydalanabilir ev içi takip NFC etiketleri ile beslenme, ilaç, egzersiz, su tüketimi aktivitelerini doğrulayabilir, banyo, mutfak, oturma odası ve yatak odası gibi ev içi konum bildirimlerini alabilirsiniz.

 Mate2D Nedir?

PingBit Mate2D, yakınlarınız ile birlikteliğinizi kuvvetlendiren, yaşamlarınıza sağlık katan Sağlıklı Yaşam Destek çözümüdür. Yakınlarınızın egzersiz, ilaç kullanım, ölçüm zamanlarını düzenleyip, sağlıklarının yerinde olduğundan emin olabilirsiniz. Mate2D ile anlık konum, düşme, hareket düzenindeki değişiklikler gibi detaylardan haberdar olabilir, vital ölçüm değerlerini otomatik aktarabilir, PingBit Destek Merkezi’nin acil durumlarda hızlı müdahale ve destek sağlayacağından emin olarak yakınlarınızla birlikte daha huzurlu ve sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Açıklama

Akıllı Hareket Analizi

Akıllı hareket algılayıcı sistem sayesinde düşme, hareketsiz kalma ya da koldan çıkarılma durumlarında uyarı mesajı iletir. Adım, koşu ve uyku aktivitelerini kaydeder.

Acil Durum Uyarı Sistemi

Düşme, hareketsiz kalma, kaybolma gibi acil durumlarda anında bilgilendirilip destek servisimiz ile yakınınıza ve sağlık desteğine anında erişebilirsiniz.

Hatırlatma

Görsel ve işitsel bildirimler ile günlük egzersiz, ilaç ve ölçüm zamanlarını hatırlatır. Sesli hatırlatmalar kaydetmenize olanak verir.

Konum Takip Sistemi

İç ve dış mekandaki konum gözetimini yapabilirsiniz. Yakınlarınızın konumlarını anlık olarak iletir ve belirlenen güvenli alan dışına çıkıldığı durumlarda haber verir.

Telefon Bağımsız

Akıllı telefona ihtiyaç duymaz. Ölçülen ve toplanan verilerin telefondan bağımsız olarak güvenli bulut arşivine aktarımı için GPRS bağlantısı sağlar.

Sesli İletişim

Acil durumlar ve yardım ihtiyacında hasta yakınları ile doğrudan sesli iletişim kurma olanağı sağlar.

Uzun Pil Ömrü

Bir haftaya kadar kullanım süresi sağlar.

Su Geçirmez

Suya karşı dayanıklı mekanik tasarım sunar.

Kablosuz Şarj

Bilekliğinizi kablosuz olarak şarj edebilirsiniz.

7/24 Destek

Profesyonel ekibimizden yakınınızın sağlık durumu ile ilgili konularda sürekli destek alabilirsiniz.

Karar Destek Sistemi

Büyük veri analizi ve makine öğrenmesi ile elde edilen düşme riski, günlük davranışlardaki değişiklikler ve çeşitli semptom analizleri ile desteklenen daha verimli sağlık hizmetine ulaşabilirsiniz.

NFC

NFC modüllerinin entegrasyonu ile izleme sisteminin iyileştirilmesi.

Ek bilgi

Acıbadem Sağlık Destek Hizmeti

Nabız Kontrol ve Takibi Hizmeti, 1 Yıl 7/24 Tıbbi Danışma ve Hekim – Hemşire Takip Hizmeti, Acil Durum Bildirimi, Mobil Acil Sağlık ve Evde Bakım Ürünleri İndirim (sadece İstanbul Büyükşehir Belediye sınırlarında geçerlidir)

Ev içi takip ve düzenli yaşam Desteği

NFC paketi ile beslenme, ilaç, egzersiz, su tüketimi doğrulama, Banyo, mutfak, oturma odası ve yatak odası konum bildirim

Telefonsuz Veri/Ses Bağlantısı

2G

Aktivite Takibi

(Adım, koşu, uyku, spor) MPU (6 eksen akıllı hareket işleme ve aktivite belirleme birimi)

Acil Durum Takibi

(düşme, hareketsiz kalma, bilekliği çıkarma, panik butonu ile yardım isteme, güvenli alanın terk edilmesi, düşük pil seviyesi), Hareket paterni bazlı çıkarım algoritması, MPU, GPRS, GPS, Kapasitif dokunma sensörü, Pushbutton, Battery gauge

Konum Takibi

Anlık konum belirleme ve güvenli alan uyarısı. GPS, GPSA

Çevresel Sensör Entegrasyonu

Tansiyon ölçüm cihazı, şeker ölçüm cihazı, giyilebilir sensörler, vb. Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0, Bluetooth LE, NFC/RFID

Çift yönlü sesli iletişim

GSM

Hatırlatmalar

İlaç, egzersiz, ölçüm, uyanma vb. 2G, e-Ink ekran, Titreşim, Ses

Pil Ömrü

4 güne kadar

Şarj

Kablosuz şarj ile 1.5 saat

Kullanıcı etkileşimi

Esnek e-Ink ekran, Pushbutton, Dokunmatik yüzey etkileşimi, Titreşim, Ses

Aktivite kaydı

PingBit NFC Tag

Bina içi konum belirleme

PingBit NFC Tag

Su geçirmezlik

Su geçirmez

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mate2D Akıllı Sağlık Asistanı – Standart Paket + Sağlık Destek Hizmet Paketi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

×

Sepet