You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hizmetler

7/24 Destek Hizmeti

PingBit Destek Hizmeti, yakınlarınız ile ilgili acil durumlardan haberdar olup zamanında müdahalede bulunabilmeniz için size destek sağlar. PingBit Mate cihazları ile algılanan düşme, hareketsiz kalma, yardım çağrısı gönderme, güvenli alan dışına çıkma gibi durumlarda bildirim ve uyarıların iletilmesi sağlanır. PingBit Mate cihazları üzerinden yakınlarınıza doğrudan erişerek sesli bağlantı kurmanız sağlanır. PingBit giyilebilir ürün ailesi ve entegre cihazlar aracılığı ile sınır dışında olduğu tespit edilen ölçüm değerleri de 7/24 bildirilir.

PingBit Sağlıklı Yaşam Desteği

Kronik rahatsızlıkların büyük bir çoğunluğu, yaşam biçimi, beslenme ve egzersiz alışkanlıkları ile bağlantılıdır. PingBit Sağlıklı yaşam destek uzmanları, sizlere beslenme, egzersiz, uyku ve ilaç kullanım düzeninizi koruyabilmeniz, gün boyu daha sağlıklı ve zinde hissedebilmeniz için destek olur, sağlık verilerinizi yakından takip ederek size tavsiyelerde bulunur ve gerekli durumlarda görüntülü görüşme desteği ile sizi alanında uzman doktorlara yönlendirir.

Danışma Hizmeti

Sağlığınız ya da yakınlarınızın sağlığı ile ilgili bir sorun yaşadığınızda PingBit Mate mobil uygulaması üzerinden PingBit sağlıklı yaşam destek uzmanlarından hemen destek almanız mümkün.

Soru&Cevap

Sağlıklı yaşam ile ilgili sorularınızı PingBit sağlıklı yaşam destek uzmanlarına ileterek sağlık bulgularınız konusunda bilgi sahibi olabilir, soru-cevap şeklinde merak ettiğiniz noktaları öğrenebilir, sağlıklı yaşam için izlemeniz gereken yol konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Randevu Alma

Sorularınız ile ilgili danışmanlık desteği sonrasında tedavi süreci ile ilgili uzman branş doktorına erişmek isterseniz PingBit Mate üzerinden randevunuzu kaydederek görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Destek ve Danışma

Alanlarında uzman hekimlerin katılımı ile video görüşmeler gerçekleştirebilir, evden çıkmadan, sağlık bulgularınız ile ilgili destek alabilirsiniz.

Ses Analizi

PingBit Sağlık Platformu'da bulunan yapay zeka araçları ile hekiminiz görüşme boyunca ses analiziyaparak semptomlarınızı daha etkin analiz eder ve tedavi sürecini etkili biçimde ilerletir.

Hareket Analizi

Geliştirdiğimiz yapay zeka araçları ile hekiminiz görüşme boyunca hareketanalizi yaparak hareket bozukluklarınızı ve kısıtlılıklarınızı etkin biçimde tespit eder ve ilgili fizik tedavi süreçlerini etkili bir şekilde ilerletir.

Hasta Yönetimi

Hastalara ait veriler, sağlık verileri, vital bulgular, yaşam aktiviteleri, anamnez bilgilerini içerecek şekilde tek platform üzerinde sunulur. Randevu, soru-cevap, videolu görüşme araçları ile tedavi süreçlerinin pratik ve etkin bir biçimde yönetilebilmesi sağlanır.

Tıbbi Veri Arşivi

Vital bulgularınız, yaşam aktiviteleriniz, semptom bulgularınız ile birlikte radyoloji görüntüleriniz, hastane raporlarınız, sağlık bulgularınız ile ilgili fotoğraflar ve videolar PingBit Sağlık Platformu güvenli arşivinde saklanır ve yetkilendirdiğiniz doktor ve yakınlarınızın erişimi sağlanır.

Görüntü İşleme

PingBit Sağlık Platformu ekranlarında hasta dosyalarında bulunan radyoloji görüntüleri, raporlar ve fotoğraflar görüşme boyunca toplu halde incelenebilir.

Uzman Doktorlara Erişim

Geliştirdiğimiz sağlık teknolojileri ile sağlıklı yaşam destek uzmanlarına erişiminizi kolaylaştırarak sağlıklı, huzurlu ve düzenli yaşam sürdürebilmenize destek oluyoruz.

PingBit Ürün Ailesi

PingBit dünyasına göz at!

keşfet